Alışveriş Sepetim

Alışveriş sepetiniz boş
0

Sipariş Seçenekleri:

Ucuz Organze Poşet Ucuz Emzik Zinciri Halkası Siparişlerinizi online olarak güvenle  yapabilirsiniz Ucuz Emzik Zinciri Motifli Boncuk Larabon Açılışa Özel Fırsat Ürünleri Ucuz Çıngırak Ucuz Emzik Zinciri Küp Harf Ucuz Emzik Zinciri Klipsi Ucuz Anahtar Halkası

İade ve İptal | EMZİK YAP - EMZİK YAP - Ucuz Kaliteli Emzik Zincirleri ve Bebek Ürünleri Toptan Parekende Satışı

1.   ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ

Yanlış sipariş edilen veya tarafımızdan yanlış teslim edilen, ilk kullanımda arızalı olduğu saptanan ürünler, satış tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilir.

İade işlemi, iade edilecek olan ürünün iade sebebi emzikyap.com müsteri servisine yazili olarak bildirilmesi zaruridir. ALICI ürün iade prosedürünü başlatmak icin emzikyap.com´un „Ürün İade“ kategorisindeki online formunu kullanmak zorundadır. ALICI'nın iade talebi onaylandiktan sonra ürünün SATICI'nın adresine gönderilmesi ve iade sebebinin firmamızca da onaylanıp kabulüyle gerçekleşir.

İade edilecek ürünler orjinal kutusu içinde, standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.

2.   ÖDEME İADE PROSEDÜRÜ

Yaptığınız herhangi bir alışverişinizin iadesi kabul görüldüğü taktirde, ödeme tutarınız iadenizin onayını takiben en geç 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3.   İPTAL PROSEDÜRÜ

Sipariş iptallerinizi siparişleriniz kargoya verilmeden önce müsteri hizmetlerine telefonla arayarak veya info@emzikyap.com email adresine elektronik posta yoluyla bildiriniz.