Alışveriş Sepetim

Alışveriş sepetiniz boş
0

Sipariş Seçenekleri:

Siparişlerinizi online olarak güvenle  yapabilirsiniz Ucuz Emzik Zinciri Motifli Boncuk Larabon Açılışa Özel Fırsat Ürünleri Ucuz Çıngırak 200 TL üzeri siparilerde Türkiye'nin heryerine BEDAVA KARGO Ucuz Emzik Zinciri Küp Harf Ucuz Anahtar Halkası Ucuz Emzik Zinciri Klipsi Ucuz Organze Poşet Ucuz Emzik Zinciri Halkası

Teslimat Şartları | EMZİK YAP - EMZİK YAP - Ucuz Kaliteli Emzik Zincirleri ve Bebek Ürünleri Toptan Parekende Satışı

1.   Kargo
Tüm siparişleriniz itina ile paketlenmektedir. Emzikyap.com´un uyguladığı kalite kontrol standartları gereğince paketleme öncesi ayrı bir birim tarafından siparişiniz kargo şirketine teslim edilmeden kontrol edilmektedir.

2.   Sevkiyat
Siparişleriniz stok durumuna göre siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Stokta bulunmayan ürünlerden dolayi gecikmeler meydana gelebilir. Böyle bir durumda müşteri hizmetimiz ALICI ile irtibata geçecektir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin ALICI tarafından tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.   Teslimat ve Ücretlendirme
Belirli dönem ve kampanyalara göre Türkiye hudutlari dahilinde ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Ayrıca 200 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli talep edilmemektedir. Adı geçen dönem ve kampanyalar dışında Emzikyap.com´un „Kullanim Şartları“ ve „Satış Sözleşmesi“ bölümündeki teslimat ve ücretlendirme şartları geçerlidir. Yurt dışına gönderilerimiz yoktur.